Bali Evleri NasreedBali Evleri NasreedBali Evleri NasreedBali Evleri NasreedBali Evleri NasreedBali Evleri NasreedBali Evleri NasreedBali Evleri NasreedBali Evleri NasreedBali Evleri NasreedBali Evleri NasreedBali Evleri NasreedBali Evleri Nasreed

 

Bali Evleri

Geniş ürün yelpazesi, kapasitesi, kalitesi ile ahşap üretiminde akla gelen ilk markalar arasında olmayı başaran NASWOOD, gücünü 1990 yılındaki ilk girişimi olan kamış ve hasır üretimine borçludur.

Gelişen teknoloji ile birlikte güçlendirdiğimiz yatırımlarımızla; projeye özel olarak hasır çatılar üretmekle birlikte “Bali Evleri” ismiyle klasikleşmiş olan hasır çatılı mistik gazeboları, hasır şemsiyeleri ve farklı hasır dekor ürünlerini NASREED markamız altında sunmaktayız.

Günümüzde oldukça yaygınlaşan hasır çatı ve hasır dekor ihtiyaçlarını; “Ham Kamış”, “Saz”, “Örgülü Kamış” ve “Papür” hasır çatılarla birlikte; “Saz”, “Kargı-Papür” ve “Kamış” şemsiyeleri üretimlerimizle karşılamaktayız.

Başta göller yöresi olmak üzere Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinden temin ettiğimiz sazları, proje ihtiyacına göre kendi üretim tesisimizde dokuyarak montaja hazır hale getirmekteyiz. NASREED olarak hasır dekor üzerine ihtiyacınız olabilecek her ürün için üretime hazırız.