NASHOUSE AHŞAP EVLER

İnsanlık tarihinden bu yana doğa ve insan arasında önemli bir rol oynayan ahşabın kullanımı, yapay yapı malzemelerinin gelişmesiyle son 100 yıldır azaldı. İklim değişikliği, küresel ısınma gibi çevre faktörlerinin çok önemli olduğu günümüzde ise, başta yapı malzemesi olmak üzere ahşap, hak ettiği konuma yeniden gelmiştir.

Ahşabı sadece bugün değil, geleceğin de yapı malzemesi olarak gören, ahşap üretimi ve işleme teknikleri üzerine uzmanlaşmış NASWOOD için ahşap ev üretimi de artık kaçınılmaz hale gelmişti. Güçlü mühendislik ve mimarlık departmanıyla harekete geçen ekibimiz ahşap ev üretimi için NASHOUSE’u yarattı.

Gerçekleştirdiği büyük yatırımlarla edindiğison sistem makine teknolojileriyle NASHOUSE bugün; ayrı türdeki “KARGAS EVLER”, “YIĞMA EVLER” ve “CLT EVLER”i anahtar teslimi olarak müşterilerine sunmaktadır. Ahşap evlerin oluşmasını sağlayan yapı elemanlarının tomruk biçiminden nihai ürüne ulaşmasına kadar olan sürecin tamamı bünyemizde sonuçlanmaktadır.

Güçlü üretim parkurumuz ve eğitimli teknik personelimiz sayesinde, her biri montajı ile birlikte 15 günde teslim edilmek üzere, yılda yaklaşık 250 adet ahşap ev üretebilmekteyiz

 

Naswood Clt Ahşap Ev Consepti

AHŞAP EV ÜRETİM ÇEŞİTLERİMİZ

 

Nas House Yığma Ahşap Ev

YIĞMA AHŞAP EVLER

Kütük evler olarak bilenen geleneksel yığma ahşap evleri, gelişen teknolojiyle birlikte modern metodlarla üretmekteyiz. Evin duvarlarını, lamine ahşap kirişleri lego gibi üst üste yerleştirerek oluşturuyoruz. Yapının tüm ahşap elemanlarını bilgisayarda tasarlıyor, mm’nin 1/5 hassasiyetindeki CNC’lerde işleyip, yerinde montajını gerçekleştiriyoruz.

Nas House Karkas Ahşap Ev

KARKAS AHŞAP EVLER

Ahşap kolon ve kirişlerden oluşturduğumuz karkas yapılı ahşap ev sistemimizdir. Ahşap taşıyıcılar düşey, yatay ve çapraz birleşim sistemleriyle kenetlenmektedir. Karkas oluşturulduktan sonra duvar ve zeminleri direkt olarak CLT duvar panel olabileceği gibi, ısı yalıtımı ile birlikte betopan, alçıpan v.b. çeşitli malzemelerle de oluşturabildiğimiz yapı çeşidimizdir.

Nas House CLT Ahşap Ev

CLT AHŞAP EVLER

CLT ahşap evler, karkasa gereksinim duymadan panel halinde ürettiğimiz duvarların vinç yardımı ile yerine konulmasıyla oluşturduğumuz ev sistemidir. Türkiye’de ilk ve tek olarak firmamız tarafından üretilen, dünyada uzun zamandır kullanılan ve kabul görmüş geçerli bir sistemdir. Apartman gibi çok katlı binaların yapımında da sıklıkla kullanılmaktadır.

AHŞAP EV TERCİHİ İÇİN HAKLI NEDENLER

İKLİM EKOLOJİ VE SAĞLIK

İKLİM EKOLOJİ VE SAĞLIK

ENERJİ TASARRUFU

ENERJİ TASARRUFU

CLT YANGINA DAYANIM

YANGINA DAYANIM

İYİ ISI IZOLASYONU Nashouse

İYİ ISI IZOLASYONU

MONTAJ KOLAYLIĞI ve SORUNSUZ DETAYLAR

MONTAJ KOLAYLIĞI

Nas Thermowood renk

DEPREME DAYANIM

TÜRKİYE’DE TEK, DÜNYA’NIN SAYILI AHŞAP EV ÜRETİCİSİYİZ!

CLT, YIĞMA, KARGAS TİPİNDEKİ EVLERİN TÜMÜNÜ BÜNYESİNDE ÜRETEBİLEN TEK ÜRETİCİSİYİZ.

Nas House Ahşap Ev  | Naswood

 

 

  • AHŞAP EV ÜRETİMİ
  • Ahşap ev üretimi gerçekleştirebilmek zor ve güçlü yatırımlar isteyen bir sektördür.
  • NASHOUSE olarak ihtiyaca ve bütçeye özel olarak ayrı tiplerdeki ahşap ev üretimlerini başarıyla gerçekleştirebilmekteyiz.
  • “KARGAS”, “YIĞMA” ve “CLT” tiplerindeki ahşap evleri, projelendirmesinden-ahşabın üretimine, nakliyesinden- montajına kadar olan tüm süreci bünyemizde gerçekleştiriyoruz.
  • İstek halinde karkas evlerin duvarlarını da bünyemizdeki CLT panel üretim teknolojisiyle kendimiz üretmekteyiz.
  • Bu özelliklerimizle Türkiye’de tek Dünya’nın da sayılı üreticilerinden biriyiz.